ipsure logo
IT, BT, Bilişim, Bilgi Teknolojileri, Bilgi Sistemleri, Network, eticaret
Giriş ikonu Dil seçim ikonu
Merhaba, MİSAFİR
Bilişim Hizmetleri, IT Altyapı Tasarımı, Sistem Entegrasyonu, Teknik Destek IT altyapı planlama, proje danışmanlığı, mühendislik, bilişim ürün ve çözümleri network, server, storage, UTM, firewall, IPS, router, switch, yedekleme, VPN English
UYGULAMALAR HİZMETLER IT BUSINESS İLETİŞİM HAKKIMIZDA REFERANSLAR KOŞULLAR RSS
Hands-On IT Services IT Business Contact About References Terms of Use RSS Uygulamalar IT Hizmetleri IT Business İletişim Hakkımızda Referanslar Kullanım Koşulları RSS

IT STRATEJİK PLANLAMA VE ALTYAPI TASARIMI

IT altyapısını verimsiz ve etkisiz kılan, IT stratejisi ile yarının zorlu iş koşulları arasındaki ilişkinin önemine yönelik zayıf algılayış yeteneğidir. Aynı sebeple, böylesine bir noksanlık açıkca işin büyümesine engel olacaktır. Ötesinde, özellikle IT odaklı endüstrilerde, bu durum iflas veya ilgili iş birimlerinin kapatılmak zorunda kalınması ile sonuçlanabilir. Bu nedenle biz, detaylı bir biçimde önce iş gereksinimlerini inceliyor, öncelikleri tespit ediyor ve teknik mimariniz ile iş stratejileriniz arasında mükemmel hizalamaya olanak tanıyacak en uygun yaklaşımı belirliyoruz.

Ağ topolojisi

Tasarım perspektifimiz açısından kritik iş sürücülerini, teknik öngörü ve stratejik konumlandırmadan ayrı tutmamız mümkün değildir. Buna bağlı olarak, taslaklandırma süreçlerinde, özellikle yerel ve çevresel insan faktörü riskleri, finansal göstergeler, makina parkı, yatırım geri dönüşü (ROI) ölçütleri, işteki büyüme beklentileri ve geleceğe yönelik planlar gibi iç etmenler, sektördeki rakiplerin pozisyonları, tüketiciler, tedarikçiler, uygulama eğilimleri gibi mikro faktörler, kanunlar, ekolojik tesirler ve kaynak tüketimi gibi makro faktörleri her yönüyle ele alırız.

Belirli ve alışılagelmiş çözümler uygulamıyoruz. Kesin sonuçlar için farklı senaryoların multidisipliner formülasyona gereksinim duymaları sebebiyle kemikleşmiş ticari ittifak ve ortaklıkları, eksiksiz kurumsal ölçekli topolojilere karşı kısıtlayıcı birliktelikler olarak görüyoruz. Bu nedenle, biz sadece belirli bir iş ortağının çözüm ailesine bağımlı değiliz. Tam tersine, çok yönlü mühendislik becerilerimiz vasıtası ile her bir ürün türü, amaç ve çıkarlarınıza tam anlamıyla hizmet edebildikleri sürece tarafınız nezninde birer çözüm ortağı adayı olabilmeyi arz edebilir.

Söz konusu perspektif çerçevesinde, günün sonunda size, iş hedeflerinize odaklı bir IT altyapısı için güvenilir bir teknik tasarım ve stratejik bir yol haritası sözünü veriyoruz.

Question MarkSorunuz var ve süratli yanıtlara mı gereksinim duyuyorsunuz ? Bizimle temasa geçin